< Zobacz wszystkie 6 aktywności z Delhi
Prywatna całodniowa wycieczka do Taj Mahal pociągiem Gatimaan z Delhi Prywatna całodniowa wycieczka do Taj Mahal pociągiem Gatimaan z Delhi Prywatna całodniowa wycieczka do Taj Mahal pociągiem Gatimaan z Delhi

Prywatna całodniowa wycieczka do Taj Mahal pociągiem Gatimaan z Delhi

Cena od: 204,96
(na grupę)
Zarabiaj 409+ Nagrody Punktów
Product Id: 6109

1 Wybierz datę wycieczki


2 Wybierz miejsce zbiórki
Zobacz na mapie
3 Wybierz liczbę osób
Dorosli (15+) 204,96 €
Dziecko (10-14.99) 143,47 €
Dziecko (0-9.99) 102,48 €

Potrzebujesz więcej informacji? Wyślij zapytanie!
check Gwarancja niskich cen i elastycznych dat

Prywatna całodniowa wycieczka do Taj Mahal pociągiem Gatimaan z Delhi

  • Czas trwania wycieczki: 14g
  • Najbliższe wyjazdy:
    • 19.09.2019: 07:00
    • 21.09.2019: 07:00
    • 22.09.2019: 07:00

    Sprawdź wszystkie wolne terminy

  • Języki English
  • Furgonetka hotelowa
  • Live Guide
  • Mobile Voucher Accepted
  • Odpowiednia dla rodzin, młodych i starszych osób
  • Na liście UNESCO
  • Polski jest tworzony przez automatyczne tłumaczenie . Zobacz oryginał w: English

Wprowadzenie

Dołącz do nas w tej prywatnej wycieczce i odwiedź dwa niesamowite obiekty światowego dziedzictwa UNESCO w Agra: pomnik Taj Mahal i piękny Fort Agra. Nasz profesjonalny przewodnik opowie Ci ciekawe historie o tym miejscu, więc uważnie go posłuchaj i naucz się czegoś nowego. Piękna architektura zostawi po sobie oddech.

Główne atrakcje

  • Odwiedź niesamowity pomnik "Taj Mahal
  • Smakowity lunch w jednej z najlepszych indyjskich restauracji multicuisine
  • Odkryj Agra Fort zbudowany przez Akbar w czerwonym piaskowcu
  • Podziwiaj piękne rękodzieła w Agra

Opis

Nasz kierowca odbierze Cię z zakwaterowania / lotniska / dowolnej lokalizacji w Delhi, wcześnie rano. On zabierze Cię na dworzec kolejowy HAZRAT NIZAMUDDIN (NZM), aby wsiąść do pociągu Superfast Express Train for Agra.

Gdy przyjedziesz na dworzec kolejowy Agra (Agra Cantt), kierowca będzie czekał na Ciebie z samochodem AC przy głównej bramie wyjazdowej i zawiezie Cię do hotelu. Twój przewodnik będzie tam na Ciebie czekał i po krótkiej przerwie możesz rozpocząć ekscytującą wycieczkę. Będziesz miał okazję poznać niesamowitą architekturę "Taj Mahal", która pozostawi Cię bez tchu. Przewodnik oprowadzający opowie Ci historie o tym pięknym zabytku położonym w samym sercu Indii. Pomnik ten ma romantyczną historię i jest uważany za żywy przykład wiecznej miłości między Szahem Jahanem i Mumtazem Mahalem.

Będziesz miał godzinną przerwę na lunch w jednej z najlepszych indyjskich restauracji wielobarwnych w Agra. Po obiedzie kontynuujemy wędrówkę do Fortu Agra, kolejnego obiektu wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajduje się około 2,5 km na północny zachód od znacznie bardziej znanego siostrzanego pomnika, Taj Mahal i fortu zbudowanego przez Akbar w Czerwonym Piaskowcu. Poza różnymi zabytkami historycznymi, Agra znana jest również z pięknego rękodzieła artystycznego, takiego jak marmurowe intarsje, dywany, biżuteria, hafty, wyroby skórzane i odzież.

Na koniec zwiedzania udajesz się na dworzec kolejowy Agra (Agra Cantt), aby wsiąść do Superszybkiego Ekspresowego Pociągu na dworzec kolejowy HAZRAT NIZAMUDDIN (NZM). Po przyjeździe na dworzec kolejowy Nizamuddin, maszynista zrzuci Cię w hotelu/porcie lotniczym lub innym preferowanym miejscu w Delhi.

Plan podróży

07:00 rano
Pick - up w Delhi
Odbiór z hotelu/Airport lub z żądanej lokalizacji klienta w Delhi.
08:10 rano
Odjazd pociągu dla Agra
Pociąg odjeżdża z dworca kolejowego Hazrat Nizamuddin o 8:10 rano i dociera do Agra o 9:50 rano (01:40 minut).
09:50 rano
Przyjazd na stację kolejową Agra (Agra Cantt)
Tam zostaniesz powitany przez kierowcę z AC Car przy głównej bramie wyjściowej, trzymając na niej tablicę z Twoim nazwiskiem.
10:30 rano
Wycieczka do Taj Mahal
Rozpocznij wycieczkę z pięknym, ikonicznym widokiem na Taj Mahal, wspaniały pomnik, który stoi w sercu Indii.
01:00 pm
Lunch
Zapraszamy na lunch bufetowy w jednej z najlepszych indyjskich restauracji wielobarwnych w Agra.
02:00 pm
Wycieczka do Fortu Agra
Fort Agra znajduje się około 2,5 km na północny zachód od znacznie bardziej znanego pomnika siostry, Taj Mahal.
05:00 pm
Transfer na stację kolejową Agra (Agra Cantt)
Zostaniesz przeniesiony na stację kolejową Agra (Agra Cantt), aby wsiąść do Superszybkiego Ekspresowego Pociągu na stację kolejową HAZRAT NIZAMUDDIN (NZM).
05:50 pm
Odjazd pociągu
07:30 pm
Przyjazd na stację kolejową Nizamuddin
Twój pociąg dotrze na dworzec kolejowy Nizamuddin, a następnie Twój maszynista zrzuci Cię w hotelu/porcie lotniczym lub w innym preferowanym miejscu w Delhi.

Cena zawiera

  • Wycieczka prywatna.
  • Prywatny lokalny profesjonalny przewodnik turystyczny.
  • Lunch w restauracji wielobarwnej.
  • Śniadanie i obiad w pociągu
  • Odbiór hotel/port lotniczy i odbiór w Delhi do dworca kolejowego.
  • Wszystkie transfery i zwiedzanie przy użyciu klimatyzowanych pojazdów prywatnych.

Cena nie obejmuje

  • Opłata za wstęp do zabytków
  • Napoje inne niż wino i syrop napoje bezalkoholowe
  • Graty/porady

Co zabrać

  • W dniu podróży wymagane jest posiadanie przy sobie ważnego paszportu lub innego dokumentu tożsamości, który powinien zawierać zdjęcie pasażera.
  • Pieniądze na pamiątki

Co ubrać

  • Zaleca się stosowanie okularów przeciwsłonecznych/osłony przeciwsłonecznej
  • Wygodne buty do chodzenia

Zasady anulowania

  • 100% całkowitej kwoty rezerwacji.

Co powinieneś wiedzieć

  • Proszę pamiętać, że Taj Mahal pozostaje zamknięty w każdy piątek.
  • Niedostępność dla wózków inwalidzkich
  • Cennik dla dorosłych dla wszystkich podróżnych.
  • Nie zalecany dla uczestników z problemami z kręgosłupem.
  • Nie zaleca się stosowania u uczestników z dolegliwościami serca lub innymi poważnymi schorzeniami.
  • Nie zalecany dla kobiet w ciąży.
  • Dzieciom musi towarzyszyć osoba dorosła.
  • Jest to prywatna wycieczka/działanie. Tylko twoja grupa będzie uczestniczyć
  • Czas trwania transferów jest przybliżony, dokładny czas trwania zależy od pogody i warunków drogowych.

Usługa odbioru

Delhi - Usługi transportowe: Ta wycieczka oferuje usługę pickup z miejsca zakwaterowania. Wybierz punkt odbioru "Delhi Airport/ Hotel/Place" i napisz w sekcji "Dodatkowe informacje" na stronie "Checkout", gdzie znajdziesz dokładne zakwaterowanie. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji podamy dokładny czas odbioru.

Opinie

  • Przeczytaj recenzje dla New India Vacations
  • TripAdvisor